Мер Конотопа звернувся з пропозицією до нардепа відкинути політику і відремонтувати дитячу лікарню + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 березня міський голова Артем Семеніхін проінспектував ряд міських об’єктів, які потребують ремонту та реконструкції.

Зокрема, відвідав і дитячу лікарню на реконструкцію якої необхідно понад 15 млн. грн.

За словами мера, проект був виготовлений ще минулого року і можна було виділяти кошти і розпочинати ремонт. Наразі він потребує уточнень, адже змінилась мінімальна заробітна плата, зросла ціна будматеріалів.

Фінансування проекту мало відбуватись з бюджетів різних рівнів, але так і не надійшло.

За словами мера, на місцевому рівні цьому перешкоджали депутати.

Артем Семеніхін звернувся до народного депутата України Ігоря Молотка з пропозицією відкинути політику і спільними зусиллями відремонтувати дитячу лікарню:

– Звертаюся від імені громади Конотопа з проханням і з вимогою не гратися у політичні ігри… Ви мали 30 млн… більше коштів з усіх депутатів Верховної ради за останній рік і фактично всі витратили на Шостку… не забувайте, що ваш округ і Конотоп… Якщо вам небайдужа доля дітей, які вимушені дихати грибком, то будь-ласка, оті кошти, які у вас будуть цього року не відправляйте на Шостку, а хоч трохи і на Конотоп. Давайте спільно разом з вами забудемо внутрішні распрі, відкинемо політику і попрацюємо заради святого – заради наших дітей. Оце лікарня наша – на вашій совісті, я гарантую співучасть у проекті міського бюджету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: