Мер Конотопа заявив, що його команду намагались підкупити, аби набрати голосів за відставку + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 квітня у нашому місті відбулась спроба провести позачергову сесію, але з цього знову таки нічого не вийшло. Засідання відбулось, проте важливі рішення для життєдіяльності міста ухвалені так і не були.

У своєму відеозверненні міський голова Артем Семеніхін дав коротку характеристику того, що відбувалось у сесійному залі:

– Я разом з представниками громади вимагали від депутатів, щоби вони проголосували за бюджетні питання, виділити кошти на ремонти доріг, на ремонт спортивної школи, ремонт шкіл, дитячих садочків, нашої лікарні. Натомість вони ходили з кутка в куток і не знали, що робити. Хочу подякувати представникам громадськості, які прийшли підтримати особисто мене і рішуче виступили не боючись погроз з боку регіоналів і бандитів, прийшли на сесію і чітко висловили свою позицію.

Артем Семеніхін подякував деяким політичним партіям, які також підтримали мера і його команду і, на його думку, не дають «регіоналам» дерибанити бюджет.

– Величезна дяка свободівцям, моїм побратимам, які сьогодні виключно себе поводили, не боючись кидались у бій, доводили тим людям, які ще не зовсім зрозуміли в чому суть, у чому ситуація. Регіонали підходили до наших депутатів і пропонували фінансову вигоду, щоби вони проголосували за відставку Семеніхіна. Велика дяка, що ніхто не продався, – зазначив міський голова.

Те що відбувається у Конотопі, на думку мера, це мініатюра стану справ в Україні і про це все повинні всі знати.

Короткий підсумок сьогоднішньої сесії міськради і оцінка політичної ситуації загалом:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 19 квітня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: