Мер Конотопа заявив, що губернатор випивав, виставивши кордон з «ряжених клоунів», натомість аби з ним зустрітися + відео

Політика | 00:00, 16.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Конотопа записав чергове відеозвернення у якому пояснив, що їхав до обласного центру з миром, аби попросити допомоги.

Але, за словами Артема Семеніхіна, губернатор від нього сховався, виставивши кордон.

– Я прийшов до обласної ради з миром, просити допомоги, а вийшло так що губернатор Сумської області Микола Клочко, злякався, не прийшов сам на сесію і дав вказівку поліції, щоби не пускали мене на сесію обласної ради. Після того як мене не пустили на сесію і вона завершилася, я спробував потрапити до його кабінету. Там стояло кілька сніговиків ряжених, які називали себе АТОвцями, тобто 2 з половиною людини від яких тхнуло перегаром і вони кричали, що вони десь там, щось там воювали, хоча ті хлопці які зі мною там були, їх на фронті ніколи не бачили. Тобто це ряжені клоуни яких Клочко спеціально найняв для того, щоби всіляко перешкоджати мені поспілкуватися з ним, – сказав очільник Конотопа у відеозверненні.

За словами Артема Семенхіна губернатор, замість зустрічі з ним прикладався до пляшки:

-В коридорах працівники облдержадміністраціх мені сказали що Микола Клочко у себе і йому віднесли дві пляшки коньяку і закуску. Тобто він я не знаю запиває горе, чи це вже в них така партійна традиція. Сховався і за барикадами, за поліцією, не пустив мене як представника міста Конотопа, а також депутатів Конотопської міської ради на розмову з приводу початку опалювального сезону. В результаті ми маємо те що 7 тис. людей завдяки амбіціям і поведінці цього прохвоста губернатора Сумської області Миколи Клочка залишаються без опалення, – резюмував мер Конотопа.

Міський голова заявив, що порадиться зі своїми соратниками, лояльними депутатами міської ради, як діяти далі і обнародує рішення.

Відео: Артем Семеніхін

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: