Мер Конотопа поїхав у Батурин, щоби розказать про зрадників, які рвуться до влади + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Артем Семеніхін своє чергове відеозвернення записав на тлі Батуринської фортеці і провів паралелі між подіями тих часів і сучасністю.

Зкрема, він розказав про зрадника Івана Носа, який вказав на таємний вхід до фортеці московським військам, які вірвались і місто і повністю його знищили, вбивши і оборнців, і всіх мешканців, включаючи немовлят. Ці події отримали в історії України сумнозвісну назву — «Різанина в Батурині».

Мер Конотопа прототипом Носа в сучасній історії називає Віктора Медведчука.

– Це та наволоч, яка допомогла засудити Василя Стуса, це та наволоч, яка є кумом Путіна, це той покидьок, чиїх людей я виганяв з міста Конотопа. Ви зараз активно постите події, як пов’язані з Медведчуком… Скільки будете скиглити? Чи у вас рук немає? Чи Семеніхін буде приїздити і звідусіль викидати тих Медведчуків? Чи у вас немає сили? Чи інтелекту не вистачає зорганізуватися? Організовуйтесь, бачите щось антиукраїнське, бачите щось несправедливе -дійте! – зазначив очільник Конотопа.

Якщо терпіти, на думку мера, но сучасний Ніс відкриє ворота, вороги зайдуть і виріжиуть наших дітей.

– Ми маємо діяти і знищувати ворога просто на корню, – підсумував Артем Семеніхін.

Він навів приклад, що тільки вдвох з Віталіем Благодарним він розігнав “сєпарський шабаш” у Конотопі, а у Фейсбуці сотні тисяч людей, які можуть спільно побороти будь-якого ворога.

РепостЗвернення до Українців з Гетьманської столиці Батурина:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Вівторок, 14 серпня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: