Мер Конотопа – депутатам: “Коли ви вже нажретеся?” + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Чергове відеозвернення міський голова Артем Семеніхін присвятив депутату міської ради Наталі Льовшин, яка за його словами у статті, розміщеній в мережі Інтернет, вимагає разом з іншими депутатами виділення коштів на округи.

– Хотів запитати у цієї пані Льовшин публічно: “Яких ще вам грошей? Коли ви вже сволочі нажретеся?” Ви отримуєте щороку по 100 тис. грн. на свої округи, при цьому, зокрема пані Льовшин, витрачає ці гроші не на свій округ, а на вирішення побутових проблем своїх родичів… Депутати наші геть зовсім розпоясалися, – сказав мер, коментуючи публікацію.

Очільник Конотопа нагадав депутатам про бюджет участі і його пілотні проекти, які команда мера реалізувала у 2016 році, встановивши вуличне освітлення у двох мікрорайонах міста.

– Експеримент вдався, ми хотіли таким же чином зробити і у 2017 році, але депутати-регіонали це заблокували, бо вони хочуть в ручному режимі використовувати ці бюджетні гроші, – зазначив Артем Семеніхін, додавши, що жоден депутат з більшості так і не відзвітував про використання коштів зі свого депутатського фонду.

Мер міста запевнив, що прикриє цю “лазейку” і всі кошти на округи будуть виділятись у рамах Бюджету участі.

Відповідь на закиди з боку депутатів ригівонялів Конотопської міськради по питанню «коштів на округи»:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 22 березень 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: