Медзаклади Конотопа повинні скоротити свій ліжкофонд удвічі

Суспільство | 17:09, 23.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Необхідність у скороченні ліжкомісць пов’язана з наказом Мінохорони здоров’я, який вступив в дію 17 березня цього року. Так, міська лікарня, яка на сьогоднішній день має 150 ліжок, повинна скоротити їх кількість на 78. Центральна районна лікарня  втратить 277 ліжок.

Від таких новацій керівники міських медустанов не в захваті.

“Як працювати в таких умовах? – коментує вимушені дії в системі охорони здоров’я головний лікар міської лікарні Ігор Кошевецький. – Це призведе до того, що лікарі та молодший медперсонал потрібно буде перевести на неповну робочу ставку, а в кожного з них – родини, яким потрібно за щось жити. Таке скорочення ставить під загрозу рівень медичного обслуговування міста. Все відбувається дуже швидко. Є наказ, але не вироблені алгоритми роботи в нових умовах”.

Тієї ж думки дотримується і керівник центральної районної лікарні Володимир Носач. “Частину ліжок ми вже скоротили й самі, – розповідає він, – але це були ліжка, які не задіяні в лікуванні – в онко- та тубвідділеннях. І ось тепер ми маємо скоротити ще ліжковий фонд – удвічі”.

Не виконувати наказ Міністерства міські медики не можуть. Але запевняють, що шукатимуть варіанти збереження ліжкового фонду підпорядкованих їм медичних закладів. І перше, що планують зробити, – написати звернення до органів центральної влади з цього приводу та створити відповідні петиції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: