Майже на дні: Сумщина – 22-га у рейтингу областей

Суспільство | 20:40, 23.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

За даними Моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, оприлюдненого Міністерством регіонального розвитку, Сумська область опинилася на 23-му місці серед усіх областей України.

Нижче – тільки Донецька та Луганська область. Про це повідомляє інформаційний портал МediaSumy.

Очолили рейтинг, за даними Мінрегіонбуду, місто Київ, Київська, Харківська, Вінницька та Чернівецька області.

Даний рейтинг формується на підставі даних статистики. Областям виставляються оцінки щоквартально за 27-ми показниками у 6-ти напрямах та щорічно за 64-ма показниками у 12-ти напрямах. Показники рейтингу – індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях», — зазначив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

За сукупністю усіх показників – загальне місце Сумщини 23-тє. Відносно непогані оцінки область отримала лише за інвестиційно-інноваційний розвиток (2) та доступність послуг у сфері освіти (8).

Напрям економічної ефективності, де враховуються показники промислового, сільськогосподарського виробництва, будівництва – 25 місце. Рівень фінансової самодостатності, а також розвитку малого і середнього підприємництва – 11. Ефективність ринку праці – 18, що й не дивно, якщо враховувати ситуацію із зростанням безробіття.

Якість та доступність послуг у медицині – 19 місце. Розвиток інфраструктури (тут враховуються показники дорожнього будівництва, доступність інтернет-послуг для сільського населення) – 21 місце. На 24-му Сумщина за показниками природокористування та якості довкілля. Нарешті, напрям соціального захисту та безпеки – 24 місце – йдеться у публікації.

До речі, у 2015-му році у цьому ж рейтингу Сумська область була на невтішному, але все ж 19-му місці. Але за минулий рік, замість піднятися, регіон стрімко скотився донизу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: