Львівський сценарій: через півтора роки у Конотопі не буде, куди вивозити сміття

Суспільство | 17:06, 22.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Загроза сміттєвого колапсу нависла над Конотопом. Згідно даних, які оприлюднив міський голова Артем Семеніхін під час брифінгу, термін експлуатації сміттєвого полігону, на який нині вивозиться увесь міський непотріб, збігає за півтора роки.

Цікаво, що аналогічні заяви з вуст мера звучали і 2 роки тому у інтерв’ю журналістам телеканалу  “Пульсар”, щоправда тоді “дедлайном закриття полігона” називався січень 2017-го року.

Альтернатив і так переповненому сміттєзвалищу  “Флори” наразі немає. В планах місцевої влади – будівництво нового полігону на ділянці землі у напрямку селища Підлипного, згідно проекту – тут же буде розташована і сміттєсортувальна лінія.

Але наразі навіть перші кроки для реалізації цієї  дороговартісної ініціативи зробити неможливо, адже у місті і досі не прийнятий бюджет на 2018-й рік. Окрім цього не зрозуміло ще й те, чи взагалі потягне “міська казна”  такі колосальні видатки. Адже мова йде про десятки мільйонів гривень ( за даними дворічної давнини орієнтована вартість будівництва становила близько 30 мільйонів гривень)

До слова, аби дістати гроші на створення нового сміттєвого полігону,  у 2017 -му мерія подала заявку на конкурс проектів, які можуть бути профінасовані з ДФРР. І попри те, що шанси отримати кошти на цю важливу ініціативу, як вважають в управлінні ЖКГ, були високими, на нове сміттєзвалище для Конотопа з державного фонду чомусь не було виділено жодної гривні.

Зважаючи на це, Артем Семеніхін висловив серйозне занепокоєння тим, що на Конотоп чекає доля Львова, який і досі не знайшов, куди “прилаштувати” свій непотріб.  І це при тому, що у міста Лева є потужний матеріальний ресурс, а от Конотоп платити за зберігання свого сміття захмарні суми не в змозі – заявив очільник міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: