Криміногенна ситуація на Конотопщині покращилась

Суспільство | 17:09, 28.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням керівника Конотопської місцевої прокуратури Олександра Плескача відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів м. Конотоп, Конотопського, Білопільського, Буринського та Путивльського районів з питань протидії злочинності та корупції в регіоні.

Відкриваючи нараду, керівник прокуратури зазначив, що в поточному та минулому роках проведені спільні заходи сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Завдяки їх практичній реалізації не відбулося зростання облікованих особливо тяжких та тяжких злочинів у м. Конотоп, Білопільському та Буринському районах, у Конотопському районі – тяжких злочинів. Спостерігається тенденція до зниження кількості кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми або за їх участі, вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, у групі, осіб, які вчинили злочин у стані сп’яніння.

Водночас попри певні позитивні тенденції, наявні й прорахунки, а тому існує необхідність вжиття додаткових скоординованих заходів з протидії особливо тяжким злочинам, умисним вбивствам, у сфері незаконного обігу наркотиків, рецидивній злочинності, злочинам, вчинених групою осіб, – наголосив Олександр Плескач.

Наприкінці наради присутніми узгоджено низку заходів щодо підвищення ефективності протидії злочинності та корупції, стану розкриття кримінальних правопорушень.

comments powered by HyperComments