Кримінальному авторитету з Грузії завадили стати “смотрящім” на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Громадянин Грузії відбував багаторічне покарання в пенітенціарних закладах за вчинені на території  України злочини. Нині, аби упередити його подальшу протиправну діяльність, чоловіка затримали одразу після звільнення з місць позбавлення волі для подальшого видворення за межі нашої держави.

Затриманий 44-річний громадянин Грузії має багатий «послужний» список. Останній ще в 90-х і на початку 2000-х років неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності в Україні за скоєння крадіжок та злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю.

Вчора його звільнили з Роменської виправної колонії, де останні роки він відбував покарання за навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов‘язаними з торгівлею людьми, управління стратегічних розслідувань ГУНП області, Роменського відділу поліції разом з представниками територіального підрозділу Державної міграційної служби одразу його затримали та доправили до суду для обрання запобіжного заходу і вирішення його подальшої долі. За оперативною інформацією, кримінальні авторитети планували призначити  його так званим «смотрящим» в одному з районів області.

Розглянувши всі докази та ризики, суд вирішив помістити чоловіка до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим його примусовим видворенням за межі території країни.

Робота з нагляду та контролю за виконанням на Сумщині законодавства у міграційній сфері триває. Працівники ВБЗПТЛ ГУНП в Сумській надалі проводять заходи щодо унеможливлення легалізації на території України іноземців, які раніше скоїли кримінальні чи адміністративні правопорушення.

comments powered by HyperComments