Контрабанда на мільйон: косметика, інструменти, книги та ікона

Суспільство | 18:18, 21.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

17 серпня під час митного контролю потягу сполученням «Кишинів – Москва» інспекторами митного поста «Хутір-Михайлівський» спільно з СБУ було виявлено контрабанду товару більш ніж на мільйон гривень.

Чоловік перевозив багаж у 10 валізах, який він розклав у вагонах потягу, домовившись з пасажирами, щоб ті їх «видавали» за свої особисті речі. Загальна кількість склала 3753 одиниць. Тут були засоби для догляду і обробки нігтів, електроприлади, інструменти для обробки граніту тощо. За попередніми даними вартість товару складає більш ніж 500 тис. грн.

Филон ПМП 002

Згодом на станцію «Хутір-Михайлівський» прибув потяг полученням «Москва-Кишинів». Громадянин Молдови надав для контролю митну декларацію, заповнену неправдивими даними третьої особи. При поглибленому огляді в міжстелевому просторі тамбурів, а також у проході біля купе провідника було виявлено більш ніж 1,5 тонни друкованих видань. Книги різного жанру та цінової політики, загальною кількістю майже 3 тис. екземплярів. Вартість знахідки буде встановлена додатково експертизою, але орієнтовно – більше ніж на 500 тис. грн.

У цей же час, на митному посту «Білопілля» Сумської митниці ДФС виявлено незадекларовану старовинну ікону «Казанської Божої Матері». За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил згідно зі статтею 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

IMG_0768

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: