Конотопцям пропонують почати сортувати сміття

Суспільство | 14:36, 18.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрували петицію під назвою «Організація системи роздільного збору сміття та будівництво сортувальної станції».

Ініціатором виступила Конотопська зоозахисна організація «Друзі тварин». Пропонують створити умови для сортування і утилізації сміття, встановити контейнери для роздільного сортування органічних відходів, пластику, паперу, скла та металу.

Також пропонують забезпечити точки прийому небезпечних відходів і прибирання інших видів сміття — будівельного сміття, опалого листя тощо. А ще — організувати систему штрафів за порушення правил сортування, проводити екологічні толоки та широку інформаційну кампанію.

На новому полігоні, який планують створювати у місті, пропонують створити сортувальну станцію, яка дозволить започаткувати вторинне використання відходів та зменшити їхні обсяги.

Наголошують, що з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Проте, де-факто нічого не змінилося — все сміття викидають в один контейнер.

Станом на 18 квітня 13:00 петицію підписали 84 особи  із 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Джерело сайт ТопКонотоп

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: