Конотопцям пропонують обмежити використання пластикових пакетів у магазинах

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі пропонують обмежити використання пластикових пакетів у магазинах

На сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрували петицію під назвою «Щодо обмеження використання поліетилену у Конотопі».

Ініціатором виступила Конотопська зоозахисна організація «Друзі тварин». Пропонують обмежити у місті продаж та використання пластикових пакетів у пунктах роздрібної торгівлі. Хочуть запропонувати їм перейти на екологічні види тари — паперові пакети, полотняні екосумки, тканинні мішечки тощо.

Також у планах організовувати інформаційно-просвітницьку роботу щодо негативного впливу поліетилену та екологічних альтернативах.

Спробуймо поглянути на проблему забруднення глобальніше. Не просто щовесни прибирати на волонтерських засадах місто (що також дуже класно і потрібно), а посприяємо тому, що кількість цього сміття істотно зменшиться, — закликають зоозахисники.

Станом на 17 липня о 16:50 петицію підписали вже 30 людей з 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Варто зазначити, що раніше «Друзі тварин» ініціювали петицій про створення комунального притулку для тварин та будівництва сортувальної станції. Останню вже набрала достатню кількість підписів і її розглянули у міській раді.

Джерело: konotop.city

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: