Конотопцям пропонують долучитися до визначання пріоритетів молодіжного життя міста у 2021 році + ВІДЕО

Місто, Перспективи | 12:11, 8.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться у відеозверненні начальника відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту Ольги Качури, розміщеному на її сторінці у мережі Фейсбук.
Ми хочемо разом з вами наповнити наше місто класними, корисними та цікавими молодіжними заходами і щоб життя молоді було яскравим та всебічно розвинутим! Тому для нас ваша думка та внесок дуже важливий! Наразі розпочато формування міської програми «Молодь» на 2021 рік. З метою актуальності заходів програми, максимального наближення їх до інтересів молоді міста всім бажаючим пропонуємо внести свої пропозиції щодо проведення заходів у рамках програми «Молодь», – зазначила вона.
Пропозиції приймаються до 02 жовтня 2020 в електронному вигляді за підписом особи чи організації, що їх подає, на електронну адресу відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту [email protected]

Збираємо пропозиції для формування програми "Молодь" на 2021 рік.Розпочато формування програми «Молодь» на 2020 рікУвага відділ міської ради у справах молоді та спорту звертається до ініціативної та креативної молоді Конотопа! Ми хочемо разом з вами наповнити наше місто класними, корисними та цікавими молодіжними заходами і щоб життя молоді було яскравим та всебічно розвинутим! Тому для нас ваша думка та внесок дуже важливий! Наразі розпочато формування програми «Молодь» на 2021 рік. З метою актуальності заходів програми, максимального наближення їх до інтересів молоді міста всім бажаючим пропонуємо внести свої пропозиції щодо проведення заходів у рамках програми «Молодь».Запропоновані заходи повинні бути спрямовані на молодь міста, сприяти утвердженню патріотизму, духовності, моральності та формування життєвих, сімейних цінностей, громадянської позиції і національно-патріотичного виховання та пропагувати здоровий та безпечний спосіб життя. Створювати умови для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості. Розвивати неформальну освіту, соціальну справедливість.Пропозиція повинна складатися з наступних пунктів:1. Назву заходу.2. Мету його проведення.3. Короткий опис заходу ( що саме буде відбуватися).4. Очікувані результати (для чого проводили захід).5. Орієнтовний кошторис (необхідне фінансування для його проведення, з зазначенням на що саме потрібні кошти).Пропозиції приймаються до 02.10.2020 в електронному вигляді за підписом особи чи організації, що їх подає, на електронну адресу відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту molod5919@ukr.net.Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до визначення пріоритетів молодіжного життя міста у 2021 році!

Опубліковано Ольгою Качурою Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: