Конотопцям пообіцяли вчасно забезпечити “теплі батареї”

 Поділитися

Поділитися в

Попри політичну кризу, конотопцям забезпечать “теплі батареї” на час опалювального сезону. Таким був головний месидж Тараса Омельченка. Нагадаємо, його більшістю голосів депутатського корпусу 28 серпня було обрано на посаду першого заступника міського голови у Конотопі.

Про це новообраний посадовець заявив під час засідання обласного штабу по підготовці до опалювального сезону.  За його словами, своєчасне постачання тепла до осель конотопців стане можливим завдяки прийнятому бюджету на 2018-й рік.

По розподілу обов`язків я буду профільним заступником по управлінню ЖКГ та фінансам. Я думаю всі нагальні питання, які накопичилися протягом 1.5 років, будуть вирішені протягом місяця. Належним чином підготуємося до опалювального сезону. У нас в принципі технічний стан більш-менш по трьом нашим підприємствам нормальний. Наразі є питання заборогованості за газ.  Будемо там вже конкретніше розбиратися. Я вважаю, що якимось чином вдасться заключити договір з Нафтогазом і опалювальний сезон ми почнемо так, як того вимагає розпорядження міського голови, голови ОДА та діючого законодавства. Буде розробка програми теплопостачання, з розміром коштів  визначимося на найближчій сесії – зазначив Тарас Омельченко.

У свою чергу начальник обласного управління ЖКГ Сергій Луговий висловив сподівання що “нова міська влада”  забезпечить сталий розвиток ЖКГ у місті Конотоп і у цьому напрямку вона може розраховувати на всебічну підтримку обласної влади.

Обидва посадовці запевнили, що вирішити нагальні питання вдасться і мешканці Конотопа не відчують холоду в своїх оселях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: