Конотопцям перерахують пенсії

Пенсії, Суспільство | 12:27, 20.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Підставою для зміни розміру виплати пенсій є зміна прожиткового мінімуму, а в зв’язку з тим, що в липні цього року він складе 2007 гривень (для осіб, які втратили працездатність – 1564 гривень), буде проведено перерахунок пенсії.

Зміни прожиткового мінімуму вплинуть на мінімальні пенсії за віком для непрацюючих людей, мінімальні пенсійні виплати інвалідам війни та учасникам бойових дій, мінімальні пенсійні виплати інвалідам ЧАЕС, мінімальні пенсії шахтарям, мінімальні пенсії військовим пенсіонерів, пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Також відбудеться підвищення ветеранам війни та членам їх сімей, підвищення жертвам нацистського переслідування, надбавки донорам. Державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни буде збільшена. Перерахунок буде проводиться автоматично і в органи Пенсійного фонду України звертатися не потрібно. Перерахунок пенсії торкнеться тих пенсіонерів, які мають повний стаж. Для жінок – це 30 років, а для чоловіків – 35 років. Повний стаж мають також те пенсіонери, яким пенсія призначена 1 жовтня 2011 року. Для жінок ці норми відповідають 20 років, а чоловіки – 25 років.

Джерело: prm.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: