Конотопців запрошують взяти участь у конкурсі плаката

 Поділитися

Поділитися в

З 11 квітня, в рамках підготовки до відзначення Дня Конституції, розпочався Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

До участі у конкурсі запрошується зацікавлена молодь віком від 6 до 19 років.

Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді. Зокрема, щодо національних інтересів України одним з яких є інтеграція у євроатлантичний безпековий простір.

Захід проводиться з ініціативи ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України, Державної бібліотеки для юнацтва України, Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Роботи приймаються на електронну пошту [email protected] до 31 травня 2019 року включно. В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

22.06.2019 переможці Конкурсу будуть урочисто оголошені та нагороджені відповідними грамотами, нагородами та подарунками. За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора.

Положення про Конкурс додається та знаходиться за посиланням
https://docs.google.com/…/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-Xz…/edit

Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/groups/1945246165788525/

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Конотоп, вул.Соборна, 23, каб.97 (сектор молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: