Конотопців запрошують до участі у проекті «SMART ENERGY»

 Поділитися

Поділитися в

Учасники матимуть змогу отримати відповідні напрацювання та інструменти щодо ефективного використання та споживання ресурсів і економії бюджетних коштів, а також створення та просування інформації для залучення ЕСКО інвестицій.

Перші 50 громад, які вчасно подадуть анкети, увійдуть до першого етапу реалізації проекту. Прийом заявок триватиме до 15 травня 2019 року. Оголошення переможців відбудеться 17 травня 2019 року.

Реалізація проекту дасть можливість не тільки виконати вимоги діючого законодавства, а саме Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», але й створити систему енергоменеджменту та енергомоніторингу відповідно до міжнародного стандарту ISO 50001:2018, отримати економію бюджетних коштів не менше, ніж 15% спожитих ресурсів, створити обмін кращими практиками у сфері енергозбереження, а головне – створити відповідні аплікаційні форми щодо техніко-енергетичних характеристик об’єктів для залучення ЕСКО інвестицій.

Більш детально з інформацією щодо участі в проекті можна ознайомитись на сайті Агенції www.aisdre.com.

Заповнити анкету учасника можна безпосередньо на сайті або за посиланням, яке додається https://forms.gle/pCuS8DqBJTyn65mr7.

Участь у проекті безкоштовна та фінансується Агенцією інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: