Конотопці їздили у Батурин на фільм Леоніда Кантера

Культура | 10:11, 6.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Громадськість Конотопа та влада міста взяли участь у перегляді фільму відомого режисера Леоніда Кантера, який 5 березня для широкого загалу демонструвався у Батуринському будинку культури.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Документальний пригодницький фільм «Людина з табуретом» – це остання робота українського режисера Леоніда Кантера. Надзвичайний фільм про сенс життя і любов до світу, про мандри світом та трагедію особистості… Основна ідея, що лежить в його основі – творити своє життя власноруч та втілювати мрії, незважаючи на статки.

В основі фільму “Людина з табуретом” лежить неймовірна історія пригод мандрівника, який разом зі своєю родиною та друзями вирушили в далеку подорож світом, аби довести собі і всім, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати.

Герої фільму здолали понад 60 тис.км та відвідали 50 країн. Повернувшись додому з мандрів, він створив свій рай на землі- мистецький хутір Обирок, до якого тепер з’їжджаються всі, хто хоче пізнати Україну і стати щасливішими. Але події Майдану та війна на сході внесли корективи в світосприйняття Леоніда Кантера. Побувавши на передовій та взявши участь в обороні Донецького аеропорту, він втратив «світло», яким жив до цього. Влітку 2018 року Леонід Кантер добровільно пішов з життя, що внесло корективи в остаточний сюжет фільму, режисером якого став Ярослав Попов.

Фільм насичений сильними переживаннями та безмежною любов’ю. Наразі його презентують в українських містах. Незабаром кінострічку повезуть до Канади, де у Леоніда Кантера залишилось багато друзів та знайомих.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: