Конотопці – у боржниках з плати за землю

Суспільство | 12:28, 23.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Фізичні особи Сумської області сплатили за 5 місяців 2017 року 2,5 млн. грн земельного податку та 17,2 млн. грн орендної плати. Що стосується юридичних осіб, то ними сплачено 185,1 млн. грн орендної плати та 47,4 млн. грн земельного податку.

Загальна ж сума податкового боргу з плати за землю поки що пасе задніх. Фізичні особи по області заборгували державі 12,4 млн. грн. (в т. ч.  5 млн. грн земельного податку та 7,4 млн. гривень з орендної плати).

Найбільші суми податкового боргу з плати за землю у громадян обліковується в Охтирській ОДПІ — 2,7 млн. грн, в Конотопській ОДПІ – 1,7 млн. грн та в Шосткинській ОДПІ – 1,7 млн. гривень.

Фахівці фіскальної служби просять жителів області своєчасно сплачувати свої податкові зобов’язання. Адже боржників чекають штрафні санкції.  При затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; при затримці понад 30  календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: