Конотопці скаржаться на роботу лічильників, які накручують вдвічі більше електроенергії

Суспільство | 09:53, 20.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Однією з жертв пришвидшеної роботи електролічильника став і міський голова Артем Семеніхін. Інформацію про це він розмістив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбуці.

Screenshot_1

 

Дехто з конотопців у коментарях до даного поста уже встиг підтвердити той факт, що лічильники дійсно працюють в режимі подвійного тарифу.

Поради щодо того, як перевірити власний лічильник, з’явилися й в інтернеті.

Подібний лічильник, але з облудною установкою, налічує кіловат * годину не за 3200, а за 1600 імпульсів – рівно в два рази швидше. Щоб перевірити свій лічильник, не обов’язково сидіти перед ним і рахувати 3200 імпульсів (або скільки там у вас буде). Найправіший «сегмент» лічильника показує не кіловати, а його соті частки (0,01 kW, на фото обведений червоним) і цей «сегмент» розділений на 100 частин. Через кожен підрахований 1 / 100kW чується характерне клацання і коліщатко сотих часток кіловата прокручується на одну, найменшу, поділку. Тобто, в нашому випадку лічильник повинен клацати кожні 3200/100 = 32 імпульсу (моргання світлодіода), а особисто ваш – А / 100 імпульсу. «Неправильний» лічильник буде клацати вдвічі частіше, в нашому прикладі – кожні 16 імпульсів. Іншими словами, ви повинні перевірити відповідність заявленої заводом-виробником кількості імпульсів на кожен кіловат * год з реальною кількістю цих імпульсів, підрахувавши, чи дійсно за А / 100 імпульсів «набігає» 0,01kW”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: