Конотопці проти встановлення вишки мобільного звязку

Місто, Суспільство | 11:23, 13.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора по вулиці Братів Лузанів, 59 відбулись збори громадян за місцем проживання щодо обговорення питання розміщення приватним акціонерним товариством «Київстар» телекомунікаційного обладнання базової станції мобільного зв`язку на трубі котельні № 6, що знаходиться на балансі КП «Теплогарант», з метою вивчення суспільної думки з даного питання.

Мешканці будинків, що проживають поруч зазначеної котельні, виступили категорично проти установлення базової станції мобільного зв’язку, адже, як пояснили містяни, екологічна ситуація у Конотопі і так доволі складна, люди скаржаться на часті захворювання, в тому числі онкологічні, на погане самопочуття. Своє заперечення вони скріпили підписами під протоколом проведення зборів, а також передали звернення з підписами до міської ради щодо заборони установлення базової станції мобільного зв’язку.

За підсумками громадського обговорення даного питання вирішено відмовити приватному акціонерному товариству «Київстар» у розміщенні телекомунікаційного обладнання базової станції мобільного зв`язку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: