Конотопці просять укріпити схили вулиці + ФОТО

Суспільство | 15:00, 24.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

“Починаючи з вересня 2016 року в усній формі, а з лютого 2017 року вже в письмовій формі, ми жителі вул. Івана Скоропадського – 3,5, 2,4,6 постійно звертаємося до керівництва міської ради з проханням допомогти укріпити схили вулиць, котрі сповзають та руйнуються під дією атмосферних дій”, – про це йдеться у листі, який надійшов на адресу редакції.

Мешканці пишуть, що в першу чергу їх турбує безпека  будинків, а також безпека дітей котрі кожного дня ходять до дитячого садочка та школи.

“В більшості випадків, коли діти йдуть зі школи без батьків, вони полюбляють погратися на цих схилах. Але вони мають самостійне нами укріплення проти зсуву, але воно не зовсім якісне і безпечне, але діти часто граються, стрибають та навіть іноді намагаються перевірити якість цих конструкцій, що може призвести до неминучої трагедії, а можливо і загрозі життю дітей або інших осіб”, – говориться у повідомленні.

3 жовтня 2017 року, за словами дописувачів,  відбувся обвал самостійного укріплення схилу, і було зруйновано конструкцію самостійного укріплення.

“Просимо всіх не байдужих депутатів та керівників підрозділів надати допомогу у даному питанні та посприяти здійсненню робіт по укріпленню схилів, щоби ця ділянка була безпечна як для нас жителів так і для дітей котрі йдуть до школи і дитячого садочка та інших жителів району”, – говориться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: