Конотопському «Квітограю» – 10 років! + ФОТО

Культура, Наші діти | 10:15, 6.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 квітня в концертній залі дитячої музичної школи №1 відбувся святковий концерт лауреата міжнародних, всеукраїнських, міжрегіональних і регіональних конкурсів, дитячого ансамблю скрипалів «Квітограй», якому в цьому році якому виповнилось 10 років.

Про це повідомляэ відділ культури міськради.

Цей колектив – особлива гордість школи і нашого міста. Незмінний керівник, яка створила, згуртувала, надихала і вела до перемог всі ці роки – Вікторія Чельцова. За 10 років чимало учнів пройшли її «мистецькі університети», закохавшись у музику назавжди. Для багатьох з них скрипка стала дороговказом у доросле життя.

Так, учениці Ольга Яценко та Квач Катерина – стали студентками Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського а Анастасія Сиваш – Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Вони с задоволення приїхали поздоровити ювілярів та виступити з улюбленим колективом.

Сьогоднішній дитячий ансамбль скрипалів «Квітограй» – це плід багаторічної професійної роботи і давньої дружби двох викладачів-колег: керівника ансамблю Вікторії Чельцової та викладача по класу фортепіано Світлани Локтіонової, учні якої всі роки були концертмейстерами славетного колективу. Такі з них як Ріпа Євгеній та Мотузка Катерина – сьогодні теж студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського.

Тісна співпраця у поєднанні з безмежною любов’ю до музики – запорука того успіху, якого досягли учасники улюбленого колективу, своєю майстерністю підтверджуючи право одного з найсильніших колективів області.

Концерт пройшов під бурхливі оплески присутніх. Ювілярам говорили теплі слова, дарували подарунки і солодощі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: