Конотопський виконком попросив з обласного бюджету 5 млн грн на каналізацію

Суспільство | 08:07, 30.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

Гроші потрібні на реконструкцію каналізації по вулиці Клубній. Мова йде про ділянку, де знаходяться спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 та багатоквартирні будинки №83 та №85.

Як повідомляють у міській раді, каналізування вищезгаданих об’єктів протягом багатьох років здійснюється до вигрібних ям, які розташовуються на прибудинкових територіях, що призводить до значних фінансових витрат з боку мешканців житлових будинків та бюджету школи. Крім того, на сьогодні згідно з усіма санітарними нормами утримання на території школи вигрібних ям суворо заборонене.

З метою підключення до центральної каналізаційної мережі вищезазначених об’єктів та перспективного підключення до центральної каналізаційної мережі будинків приватної забудови міста управлінням житлово-комунального господарства Конотопської міської ради вже замовлено виготовлення робочого проекту по об’єкту «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Клубній в м.Конотоп».
Загальний кошторис робіт по об’єкту становить 5 млн. гривень. Для міського бюджету, кажуть у мерії, це непідйомна ноша.
Тож виконавчий комітет звернувся до Сумської облради з проханням посприяти у виділенні 5 млн. гривень з обласного бюджету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: