Конотопський табір відпочинку “Зірка” прийняв дітей на 2-гу зміну

Відпочинок, Дозвілля | 15:27, 26.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

24 липня 2019 року розпочав ІІ зміну районний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зірка», що триватиме 21 день.

Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО, у таборі відпочинуть та оздоровляться 170 дітей, серед них – талановиті й обдаровані, діти з багатодітних і прийомних родин, діти пільгових категорій, які розподілені на 5 загонів. Шостий загін складається з 12 чоловік із КУ СОР «Конотопський дитячий будинок інтернат».

Вікова категорія відпочиваючих від 7 до 17 років, у середньому в кожному загоні близько 30 дітей, якими опікуються професійні вихователі та вожаті.

Як і завжди цього разу для дітей організовано збалансоване, раціональне й надзвичайно смачне харчування. Цікаву насичену програму і багато-багато друзів обіцяють подарувати у “Зірці”. Дітей чекає безліч цікавих заходів, спортивних змагань, конкурсів та екскурсій. А мальовничі краєвиди, свіже повітря понад річкою з надлишком додадуть бадьорості, гарного настрою.

Загони розселилися у затишних корпусах. Кращі педагогічні працівники району стануть для дітей вихователями і друзями… Кращого відпочинку годі й бажати для дитини, адже для збереження і зміцнення здоров’я величезне значення має саме активний відпочинок.

На початку роботи табірної зміни та протягом 21 дня перебування дитини у таборі проводиться інформування батьків про їх права, правила перебування дитини в таборі та інше. Діти мають можливість безперешкодно користуватись матеріально-технічною, культурно-спортивною,  оздоровчою базою табору, добровільно обирати вид дозвілля.

Табірна зміна проходить дуже швидко і кожен день приносить дітям нові враження, спілкування з друзями, надає можливість для розвитку здібностей і талантів. Діти повернуться з табору, але ще довго згадуватимуть літо, яке провели у “Зірці”.

Урочистосте відкриття другої табірної зміни відбудеться 26 липня 2019 року о 18.00, розпочнеться воно з девізів та заздалегідь підготовлених номерів, кожен загін придумає собі назву та речівку.

Як відзначила директор табору Ніна Пушнякова, щедра літня пора дарує гарний відпочинок та необхідні сили для наступного навчального року, можливість знайти вірних друзів, спробувати себе в чомусь новому, а дирекція табору та весь персонал зроблять все можливе, щоб це літо запам’яталося тільки приємними спогадами.

Джерело http://knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: