Конотопський табір відпочинку “Зірка” приймає дітей на 2-гу зміну

Суспільство | 17:22, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про підготовку районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» до прийому дітей ІІ зміни говорили на нараді в РДА.

Заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО разом з директором табору Ніною ПУШНЯКОВОЮ та завідувачкою сектору молоді та спорту Тетяною РЯБКО обговорили основні аспекти роботи закладу під час нової зміни, яка розпочинається 24 липня та триватиме 21 день. Пріоритетний напрямок роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дитини. Послугами оздоровлення і відпочинку під час ІІ зміни буде охоплено 170 дітей району, з яких близько 80% – діти пільгових категорій.

Заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Працює 5 вихователів, 5 вожатих, інструктор з фізичної культури, музичний керівник, які організовують змістовне та цікаве дозвілля дітей, медпрацівник, 6 працівників їдальні забезпечують збалансоване харчування відпочиваючих.

Одним із основних завдань, що постає перед директором та педпрацівниками закладу, є створення сприятливого психологічного клімату для оздоровлення та відпочинку молоді. Це дозволить кожній дитині проявити свою індивідуальність, а вихователям  відкрити нових талановитих дітей та їх творчі здібності, – зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.

Джерело сайт Конотопської РДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: