Конотопський район отримає з держбюджету понад 800 тис. грн. для виплати допомоги до 5 травня

Суспільство, Фінанси | 13:00, 17.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч грошову допомогу отримають близько 1 тис. ветеранів війни та прирівняних до них осіб, які проживають на території Конотопського району, на підставі списків наданих установами в яких дані особи перебувають на обліку.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Постановою КМУ від 20.03.2019 р. № 237 встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

Отже, згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році передбачено у таких розмірах:

1. особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

– I групи – 3 850 гривень;

– II групи – 3 400 гривень;

– III групи – 2 950 гривень;

2. учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1 295 гривень;

3. особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 850 гривень;

4. членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 840 гривень;

5. учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 гривень.

Грошова допомога буде перерахована через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їх проживання).

Особи, які не отримають, з певних причин, грошової допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до 5 травня 2019 р. включно, мають право звернутися за нею до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2019 року.

Виплату допомоги буде проведено до 5 травня 2019 року.

Для перевірки даних щодо включення в списки отримувачів допомоги звертатися за адресою: м.Конотоп, вул.Соборна, буд.23, перший поверх, кабінет № 27 або за тел. 6-62-90 (управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: