Конотопський ОМВК один із лідерів призовної кампанії на Сумщині

Суспільство | 17:25, 22.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Під час брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Сумського обласного військкомату Сергій Шуляков повідомив, що Сумщина у рамках весняного призову відправила на строкову службу до лав Збройних Сил України 357 призовників. Про це пише RagioNews.

За словами посадовця, до виконання плану призову залишається відправити ще 60 осіб.

Серед кращих щодо організації призову на строкову службу т.в.о обласного комісара назвав Конотопський, Великописарівський, Недригайлівський, Роменський, Тростянецький райони, де планові завдання виконані на 100-120%.

Нагадаємо, нещодавно депутати Верховної Ради внесли зміни у закон “Про військовий обов’язок і військову службу”, які зобов’язують місцевих чиновників та керівників підприємств і навчальних закладів сповіщати призовників про виклик у військкомати.  

Ухвалений закон передбачає, що органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх перебування в Україні і наявності в їхніх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, будуть зобов’язані на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик у військкомати – повідомляє Еspreso.tv.

Згідно оновленого законодавства, вони  мають забезпечити своєчасне прибуття призовників за цим викликом та повинні у 7-денний термін повідомляти комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: