Конотопський міський краєзнавчий музей може отримати грантові кошти

Культура, Місто | 10:29, 23.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Проект відділу культури і туризму міської ради «Запровадження автоматизованої системи обліку та управління музейними фондами Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського» визнано одним з переможців конкурсу індивідуальних проектів.

Як повідомляють у міськраді, конкурс проводиться під егідою Українського культурного фонду.

На конкурсі було представлено 522 культурно-мистецьких проекти, що попередньо пройшли технічний відбір. До оцінювання проектних заявок було залучено 58 експертів з восьми експертних рад.

Реалізація даного проекту дасть змогу отримати нашому місту 326 тисяч гривень грантових коштів, які будуть спрямовані на придбання для потреб музею сучасного комп’ютерного обладнання, створення web-ресурсу та встановлення автоматизованої системи обліку та управління фондами «Фоліум-2018».

Запровадження в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського автоматизованої системи, призначеної для обліку, зберігання і каталогізації музейних фондів, дозволить зручно і швидко формувати колекції та експозиції, вести дослідницьку роботу і керувати всіма інформаційними ресурсами музею, а також забезпечить доступ мешканцям міста через глобальну мережу Інтернет до найпотаємніших музейних цікавинок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: