Конотопський міський голова на конференції у Києві розказував про проблеми Конотопа +ВІДЕО

Влада, ЗМІ, Суспільство | 16:30, 31.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Артем Семеніхін привіз до Києва не тільки свого заступника Ігоря Степанченка, Миколу Биркуна та водія КТУ Ірину  Руденко, які сиділи разом з мерами Конотопа та Глухова у президії, а й начальника фінансового управління КМР  Валентину Кошевецьку та начальника управління економіки Людмилу  Гапєєву. Мішеля Терещенка на конференції підтримувала дружина Олена Терещенко.

Вкотре повідавши присутнім про проблеми Конотопа, Артем Семеніхін надав слово для виступу меру Глухова Мішелю Терещенко, який вже у звичному для сіх стилі разом з конотопським очільником звинувачували нинішню владу у бездіяльності, корупції… Після полум’яних промов міських голів Глухова та Конотопа, присутні журналісти мали змогу задати їм питання.

На питання журналістів, що ж встигнуть зробити у Конотопі у разі прийняття бюджету на найближчій сесії Артем Семеніхін озвучив план дій.

Якщо у Конотопі найближчим часом приймуть бюджет, ми зможемо відремонтувати навчальні заклади, провести поточний ремонт всіх доріг у Конотопі, завершити ремонт реанімаційного відділення, замінити клька стрілок на трамвайному депо, виплатити зарплату трамвайникам, відремонтувати кілька вагонів у КТУ.

Мішель Терещенко на більшість питань, які стосувалися Глухова, чи то облаштування притулку для безпритульних тварин, чи то закриття дороги для багатотоннажного тарнспорту на вимогу активістів міста,  відмовлявся відповідати, аргументуючи тим, що пресконференція стосується ситуації у Конотопі, та він не буде відповідати на провокативні запитання журналістів Андрія Деркача.

Дуже симпатичне питання, але провокація. У Деркача багато ЗМІ, журналістів. Я не буду відповідати на такі питання, – говорив Мішель Терещенко.

Учасники конференції, зокрема Артем Семеніхін та Мішель Терещенко сподіваються на активну участь журналістської спільноти у запобіганні “здачі Сумської області окупантам”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: