Конотопський “Еліт-Данс” привіз нагороди зі всеукраїнських змагань + ФОТО

Знай наших! | 09:45, 20.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

16 лютого 2020 року в місті Київ відбулись традиційні всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі спортивного танцю «Прем’єра-2020». У змаганнях брали участь більше 1200 учасників з усіх областей України.
Місто Конотоп представляла команда спортсменів Школи танцювальних видів спорту та хореографічного мистецтва «Еліт – Данс» (тренери Антон та Юлія Васюти). На турнірі танцівники демонстрували свої навички та вміння, фізичні якості, спортивну витримку та підготовку в виконанні програм спортивного бального танцю за різними рівнями складності у своїх вікових категоріях. Майстерність учасників оцінювали компетентні судді з України та зарубіжжя.
Результатом виступів стало вісім срібних, шість бронзових нагород у фінальному турі змагань. Призерами змагань стали Ситник Нікіта та Шекальова Марія, Ворвихвост Павло та Дардак Анастасія, Маланія Давид та Зимовець Кіра, Галкін Данііл та Пастушенко Діана, Партюк Ярослав та Нагорна Олена, Проценко Денис, Михайленко Анастасія, Шайдюк Артем та Сердюк Єлизавета, Нагорний Єгор та Кравченко Яна, Радько Єлисей та Алексєєва Єлизавета.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: