Конотопський борець завоював чемпіонське золото

Спорт | 13:36, 31.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Чемпіонат України з греко-римської боротьби стартував у місті Кременчук учора, 30 березня, і триватиме два дні. На манежі спортивного комплексу зустрінуться 320 спортсменів віком 15–16 років із різних регіонів України, аби показати, хто з них найсильніший.

Відмінну фізичну форму та блискучий результат вже у перший день змагань продемонстрував конотопський спортсмен Дмитро Мірошник, виборовши золоту медаль Чемпіонату. А відтак юнак отримав ліцензію на чемпіонат Європи – 2017 серед кадетів.

Нагадаємо, минулого року Дмитро Мірошник став срібним призером Міжнародного чемпіонату з греко-римської боротьби серед кадетів.

Готує спортсмена до змагань тренер Конотопської ДЮСШ  Віктор Гайдук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.