Конотопський авіаремонтний завод отримав сертифікат за стандартами НАТО

Суспільство | 15:51, 28.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

28 підприємств “Укроборонопрому” отримали доступ до головного каталогу продукції військового призначення Альянсу. Серед них і конотопський “Авіакон”. Про це повідомляється на сайті “Укроборонпрому”.

“Українська армія повинна мати сучасне та якісне озброєння. Саме тому концерн впроваджує стандарти НАТО і працює над відповідністю якості виробництва міжнародним стандартам”, – заявив заступник генерального директора Концерну Володимир Кострицький.

KIV8237-315x210

Як пояснив керівник Аерокосмічного сектора ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» Олександр Карасьов, замовник отримує можливість спостерігати процес надання послуг або створення продукту відповідно до умов договору. «Багато замовників віддають перевагу організаціям, які сертифіковані за стандартами НАТО, таких як AQAP 2000 серії», – додав він.

Державне підприємство “АВІАКОН”, що входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”, є унікальним за своїми виробничими та технологічними можливостями. Воно забезпечує капітально-відновлювальний ремонт та модернізацію вертольотів сімейства Мі. Завод існує з 1931 року.

«Укроборонпром» розвивається в рамках стратегії «Український щит». Вона передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння. Концерн максимально розширює співпрацю з країнами НАТО і ЄС, як це визначено стратегічним курсом держави.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: