Конотопським випускникам нагадують, що без паспорта на ЗНО не пускатимуть

Суспільство | 11:00, 16.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Центр надання адміністративних послуг міської ради нагадує випусникам, які цьогоріч будуть проходити Зовнішнє незалежне оцінювання, що вони мають завчасно подбати про отримання ID-картки, тобто паспорта громадянина України.

Відбулися зміни у чинному законодавстві, згідно з якими отримати паспорт громадянина України є обов`язком особи, яка досягла 14-річного віку (зміни до постанови КМУ від 25.03.2015 № 302 затверджені постановою КМУ від 26.10.2016 № 745).

Нині учасники проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) повинні мати паспорт громадянина України (ID-картку) для реєстрації.

Отже, норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, скасована.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня з внесенням змін до реєстраційних даних до 02 квітня.

У зв’язку з цим прохання до випускників-дев’ятикласників заздалегідь потурбуватися про оформлення зазначеного документа.

При оформленні паспорта в особи має бути наступний пакет документів: свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка про місце реєстрації та паспорти батьків, для перевірки належності до громадянства України.

Для громадян, які досягли 14-ти річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше – адміністративна послуга безоплатна.

Виключення щодо обов’язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема для тих, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Нагадаємо, що реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочато 6 лютого і триватиме до 19 березня.

Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 2 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: