Конотопським копам допомагають громадські активісти

Суспільство | 08:13, 28.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Стежити за порядком на вулицях міста, проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу серед молоді, а також затримувати правопорушників, поліцейським допомагають члени цивільного корпусу «Азов» та міськрайонної громадської організації «Конотопський козацький полк».

Обґрунтоване рішення про створення таких патрулів було прийнято виходячи з наявної оперативної обстановки на території Конотопщини. «Така підмога громадськості нині є дуже потрібною, – зазначає виконуючий обов’язки заступника начальника Конотопського відділу поліції Станіслав Зіневич. – Спільні патрулювання сприяють підвищенню ефективності діяльності поліції, адже завдяки створенню додаткових патрулів вдається попередити та припинити більше правопорушень».

Перед виходом на маршрути, для полісменів і членів громадських формувань проводиться спільний інструктаж, під час якого вони дізнаються про оперативну обстановку на підпорядкованій території. Наряди отримують орієнтування на розшукуваних осіб, їм роз’яснюють, як діяти в тій чи іншій ситуації і на що варто звертати увагу під час чергування. Крім цього, звертають увагу на ввічливе та коректне ставленні до громадян.

PM336image003

– Ми готові допомагати поліцейським забезпечувати охорону громадського порядку на вулицях Конотопа, – заявили активісти. – Сподіваємось, що спільні заходи допоможуть налагодити спокій і порядок у місті, а також захистити життя та здоров’я громадян від протиправних посягань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: