“Конотопські відьми” взяли бронзу на всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності

Знай наших!, Конкурс | 17:01, 1.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах в Університеті банківської справи у відбувся фінал VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». У фіналі взяли участь 6 команд, у тому числі команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Сумської області.

Про це повідомляють на сайті Сумської ОДА.

Учасники команд мали змогу продемонструвати не тільки рівень знань з фінансової грамотності, але й навички проведення дебатів та вміння працювати у команді. Журі з представників Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, банків України, науковців обирало найдостойнішу команду серед фіналістів.

Третє місце за рішенням журі отримали команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Сумської області та команда з міста Чернівці.

Перше місце здобула команда з Івано-Франківської області, другими стали команди з Харківщини та Волині.

Довідково. Турнір юних знавців із фінансової грамотності проводиться з метою оцінки, аналізу та узагальнення результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Організатори турніру – ДВНЗ «Університет банківської справи» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Національним банком України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України, проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та провідними банками України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: