Конотопські вчителі спробували себе у петриківському розписі + ФОТО

Дозвілля | 17:08, 6.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

4 квітня вчителі образотворчого мистецтва шкіл міста зібралися у стінах художньої школи на майстер-клас з петриківського розпису під керівництвом старшого вчителя Лященко Олени Михайлівни. Учитель ознайомила з традиціями та секретами цього дивовижного українського мистецтва.

Кожен учасник заходу мав можливість не тільки подивитися на процес народження твору, а й самостійно спробувати свої можливості.

На майстер-класі вчитель показала, як виконувати основні елементи, розказала про символіку кольорів, історію виникнення та розвитку розпису, який у 2013 р. було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Учителі поринули в атмосферу творчості, експериментували з поєднаннями кольорів та відтінків. Кожен учасник створив оригінальну листівку, розписану власноруч.

Усі мали змогу переконатися – лише трішки зусиль – і з-під вашого пензля народяться фантастичні пишні квіти. Дійсно, петриківський розпис – це чудовий привід для гордості українців, який однаково захоплює і дорослих, і дітей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: