Конотопські театрали-аматори гастролюватимуть містами України

Дозвілля, Творчість | 15:09, 27.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Колектив конотопської театральної студії «Купе №5» здобув перемогу у всеукраїнському проєкті «Голос жінки має силу», повідомила Конотоп.City художня керівниця та режисерка студії Світлана Черних.

Для участі у конкурсі потрібно було подати сценарій вистави, яка розповідає про внутрішньо переміщених жінок. Їх переїзд з окупованих територій та початок нового життя.

Наша театральна студія подала свій сценарний план. Те, як ми це бачимо. Ця вистава побудована на історіях реальних жінок, — зазначає Світлана Черних.

Вистава називається «Коли ластівки повернуться додому». Наразі йде її активна підготовка — репетиції, виготовлення реквізиту, пошив костюмів. Зараз всі сили йдуть на підготовку цієї вистави. Тому усі інші проєкт тимчасово відкладені.

За совами режисерки, прем’єра у Конотопі запланована на вересень. Далі на колектив чекають гастролі до Одеси, Вознесенська, Дніпра, Ужгорода, Чернівців, Києва, та Запоріжжя. Світлана Черних розповідає, що театральною діяльність займається з 11 років.

Було багато театральних гуртків та студій. Нещодавно вирішили створити щось своє. Так і з’явилось «Купе №5». З архіву Світлани Черних

Наша студія дуже молода. Ми офіційно організувалися 14 лютого 2019 року. У квітні відбулась прем’єра вистави. Наразі в колективі вісім акторів. Є люди, як з досвідом гри на сцені, так і без, — додала художня керівниця.

Мета проєкту «Голос жінки має силу» — побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту — громадська організація «Фундація прав людини».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: