Конотопські танцюристи- переможці та призери всеукраїнських змагань

Знай наших! | 10:20, 26.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

24 листопада 2019 року в місті Полтава відбулись традиційні всеукраїнські відкриті змагання зі спортивного бального танцю «Nika 2019». У змаганнях брали участь понад 1000 учасників з усіх куточків України.

Місто Конотоп представляла команда Школи танцювальних видів спорту та хореографічного мистецтва «Еліт-Данс» (тренери Антон та Юлія Васюти). На турнірі танцівники демонстрували свої навички та вміння, фізичні якості, спортивну витримку та підготовку в виконанні програм спортивного бального танцю за різними рівнями складності у своїх вікових категоріях.

Майстерність учасників оцінювали компетентні судді з Італії, Грузії й України.
Результатом виступів стали дві срібні нагороди, шість бронзових, а також шосте та сьоме місця у фіналі змагань.

Призерами та фіналістами змагань стали Ситник Нікіта та Шекальова Марія, Зимовець Матвій та Кукотіна Владислава, Журавель Андрій та Михалко Карина, Галкін Данііл та Пастушенко Діана, Партюк Ярослав та Нагорна Олена, Антоненко Антон та Мещишена Вероніка, Кононченко Дмитро та Шаріна Ольга, Божок Денис та Нікачало Софія, Радько Єлисей та Алексєєва Єлизавета, а також Мішин Данііл та Маратика Софія, Шейкін Гліб та Білик Аріна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.