Конотопські спортсмени відзначилися на обласному чемпіонаті з карате

Знай наших!, Спорт | 15:15, 13.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відкритий чемпіонат Сумської області з карате WKC відбувся 9 травня у спорткомплексі Сумського державного університету. Участь у змаганнях взяли сім команд із Сум, Конотопа, Ямполя, Охтирки, Києва та Новомосковська.

На татамі змагались 150 спортсменів (юнаків і дівчат), які розіграли медалі у ката та куміте у п’яти вікових категоріях (від 7 до 16 років). У підсумку перше загальнокомандне місце посіли бійці конотопського клубу “Воїн”. Друге місце вибороли кияни, а третє – конотопці з “Легіону”.  Також високі результати продемонстрували юні каратисти із клубу “Кристал”. Вони посіли третє місце у загальнокомандному заліку, а дівчата стали першими у розділі “командне куміте” (вікова категорія 6-15 років).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.