Конотопські спортсмени повернулися з нагородами із Чемпіонату України з карате

Суспільство | 16:15, 24.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Збірна команда Сумської області, сформована обласним відділенням ВАК «IKA Госоку Рю Будо», успішно виступила у 16-у Чемпіонаті України з фунакоши шотокан карате, який проходив 20-21 квітня у м.Черкаси.

Спортсмени вибороли 5 золотих, 10 срібних та 3 бронзові медалі.
В індивідуальних категоріях ката чемпіонами України стали вихованці тренера Анатолія Лозового: Марина Прокопенко, (жінки 19 років та старше), Павел Онопрієнко (Юніори 15-18 років) та Станіслав Чалий (юнаки 13-14 років), а також Аліса ЗІНУТІНА (дівчатка до 10 років, тренер Віталій Гутенко)
Призові місця в індивідуальних змаганнях зайняли Андрій КОВАЛЬОВ (ката), Костянтин Пузь (ката), Юрій Майфет (куміте), Анастасія Даміко (ката), Марина ПРОКОПЕНКО (куміте), Єгор ДАВИДІВ (куміте), Емілія РУДЕНКО (куміте), Максим НЕПОМНЯЩИЙ (ката), Андрій МОСКАЛЕНКО (ката) і Артур ПОНОМАРЬОВ (куміте).
У командному куміте золоту медаль завоювали дівчата до 10 років (Аліса Зінутіна, Емілія Руденко і Поліна Сапіч), другі місця посіли команди юнаків 11-12 років (Єгор Панасюра, Микита ЦЕБІНОГА і Ігор Побегайло), юнаків 13-14 років (Артем КОЗАЧОК, Костянтин Пузь і Станіслав Чалий) і чоловіків 19 років і старше (Юрій Майфет, Артур Пономарьов і Ярослав Новіков).
Переможці та призери представляють ДЮСШ «Авангард», Сумський державний університет, «IKA Госоку Рю Будо-Суми» та клуб «Воїн» (Конотоп). До чемпіонату їх готували тренери Анатолій Лозовий, Віталій Гутенко і Григорій Хлистенков.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: