Конотопські спеціалісти вчилися енергетичній ефективності у Польщі + ФОТО

Місто | 13:10, 2.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Місто Конотоп долучилося до навчального проекту з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні (E-ETAP).

Про це повідомляють в управлінні економіки Конотопської міської ради.

У січні 2020 року у Варшаві проходила підготовка групи українських фахівців з енергетичного аудиту в рамках навчальної програми E-ETAP. До складу групи, сформованої на конкурсних засадах, увійшла представник від міста Конотоп – інженер-проектувальник Людмила Колесникова.

Під час 10-денного тренінгу учасники з України ознайомилися із законодавством, фінансуванням, практикою та досвідом проведення енергетичного аудиту, пов’язаного з термомодернізацією будівель у Польщі. Лекції проводили експерти Національного агентства з питань енергозбереження Республіки Польща та Фонду енергозбереження.

Проект, який повністю фінансується Національним фондом охорони довкілля та водного господарства Республіки Польща (впроваджується Національним агентством з питань енергозбереження Республіки Польща (KAPE S.A.) та Фондом збереження енергії (FPE)), триватиме до кінця 2020 року.

Довідково: навчальний курс під назвою “Навчальний проект з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні”, акронім E-ETAP, націлений на створення та розвиток загальноукраїнської системи навчання енергетичних аудиторів, проводиться в рамах проекту технічної підтримки Фонду енергоефективності в Україні, яка надається польським урядом задля покращення енергетичної ефективності в Україні, реалізовується у співпраці з Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: