Конотопські школярі відвідали Верховну Раду + фото

Суспільство | 13:40, 26.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Учні 7-9 класів, лідери учнівського самоврядування Конотопської СШ №2 спільно з представниками адміністрації та педагогічного колективу в рамках навчання співпраці в громаді відвідали Верховну Раду України.

Про це повідомляє відділ освіти міськради.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки сприянню народного депутата України І. Бриченка, громадської організації «Український дім – Конотопська родина» та протоієрея Степана Кузя.

Діти відвідали музей Верховної Ради, експозиції якого щодня поповнюються. Всіх особливо вразила картина «Державотворення», розташована на ІІ поверсі. Вона зображує алегорію створеня держави Україна.

В основі сюжету картини – події 24 серпня 1991 року. Саме того історичного дня 350 депутатів проголосували за незалежність України, після цього до сесійної зали внесли Державний прапор, який зараз є експонатом музею.

Усім особливо сподобалося приміщення , де народні депутати проводять сесійні засідання та голосування.

Кожен з учнів мав змогу подивитися на нього з балкону і подумки обрати для себе місце. Це справді мотивує. Ще сподобалася люстра сесійної зали, що важить аж 4 тони і захоплює своєю величністю.

У прес-центрі Верховної Ради їм випала можливість висловити свої побажання щодо розбудови української держави.

Також діти відвідали виставку старовинних ікон чудотворця і святителя Миколая, написаних на дереві. У ці святкові дні нам випала можливість попросити у святого миру та добробуту для України.

На одному з поверхів екскурсовод презентувала виставку, присвячену проблемам землі та екології.

Частина експозицій була представлена у вигляді інсталяцій, які показують наслідки варварського використання земель сільськогосподарського призначення.

Учні мали змогу взяти з собою роз’яснювальні флаери з цієї теми та буклети «Цікафі факти про Верховну Раду».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: