Конотопські школярі вчилися сортувати сміття

 Поділитися

Поділитися в

10 лютого на базі Конотопської загальноосвітньої школи №11 відбувся освітній захід для школярів про сортування сміття. Його проводили у рамках фестивалю біологічних колекцій «Природа навколо нас».

Тема — «Цікаве про сортування сміття і як це застосувати в Конотопі». Захід проводив доктор біологічних наук Сергій Панченко для учнів конотопських шкіл №10 та №11.

Учасники склали хронологічну шкалу появи основних видів твердих побутових відходів. Разом проаналізували шлях повторного використання керамічної чашки, скляної пляшки та пластикового пакунка з-під рідкого мила. Склали таблицю, як розрізняти види пластику.

Пальці в розетку ми не стромляємо, бо це боляче. Сумні наслідки не надихають порушувати правила поведінки з електричним струмом. А неправильна поведінка з побутовими відходами таких наслідків не матиме. Саме тому екологи мріють про таке сміття, яке б наздоганяло і добряче лупцювало того, хто зіпсував біографію якомусь предмету. Адже йому дизайнер дарував можливість на друге і чи не безкінечне життя, — зазначає Сергій Панченко.

Джерело: konotop.city

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: