Конотопські школярі складатимуть ЗНО без виїзду з міста

Суспільство | 08:27, 21.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Три дні у травні та три дні у червні – саме стільки часу знадобиться школярам для того, аби скласти ЗНО у Конотопі. У травні на території міста пройдуть оцінювання абітурієнти Конотопського, Буринського і Кролевецького районів. У червні до них приєднаються ще чотири райони: Шостка та Шосткинський район, Середино-Буда, Путивль, Ямпільський район та Ямпіль.

У проведенні ЗНО будуть задіяні п’ять установ міста, це: школи №№2,3, індустріально-педагогічний технікум, інститут та технікум СумДУ.

Особливості ЗНО-2016

В цьому році державна підсумкова атестація поєднана з зовнішнім незалежним оцінюванням з української мови/літератури та одним предметом на вибір – математикою або історією. І це перша особливість ЗНО цього року. Тобто для всіх випускників результати ЗНО з названих предметів зараховуються як результати ДПА. Учасники ЗНО, які не матимуть результату з української мови та літератури, не будуть допущені до проходження ЗНО з інших предметів.

Друга особливість полягає в тому, що тестових завдань поглибленого рівня складності під час ЗНО цього року не буде.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести ЗНО не більше як з чотирьох навчальних предметів.

Дата проведення оцінювання з окремих предметів

У травні в Конотопі відбудеться ЗНО з мови та літератури (5 травня), математики (11 травня) та історії України (13 травня).
У червні відбудеться ЗНО з біології (10 червня), на яке також приїдуть учасники ЗНО Путивльського району), з англійської (7 червня) та фізики (13 червня), в якому візьмуть участь випускники Шостки, С-Будського, Шосткинського та Ямпільського районів.
Для тих, хто з поважних причин не зможе взяти участь в основній сесії, буде проведена додаткова – з 14 червня по 4 липня.

Кількість учасників

У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання на Сумщині будуть складати 7 300 абітурієнтів, з них мешканців Конотопа – 596 осіб. Це майже на 1 000 чоловік менше, ніж було в минулому році. Проте це не вказує на падіння інтересу до вищої освіти, а лише означає, що кількість одинадцятикласників в області, як і в усій Україні продовжує зменшуватися.
У Сумській, Харківській та Полтавській областях процедуру незалежного оцінювання здійснюватиме Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Його директор Олександр Сидоренко і розповів Голосу Конотопа про особливості ЗНО-2016.
Нагадаємо, що процедура ЗНО проводиться в Україні вже дев’ятий рік поспіль. Вона обов’язкова для всіх одинадцятикласників, оскільки з певних предметів вона поєднується з державною підсумковою атестацією, тобто з підтвердженням права на отримання атестату про загальну середню освіту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: