Конотопські школярі побували на екскурсії у міській раді + ФОТО

Місто, Наші діти, Освіта | 17:09, 14.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

13 лютого відбулася перша із циклу запланованих екскурсій міською радою для молоді міста. Їх проведення було ініційоване секретарем міської ради Тетяна Сизон, тож відтепер вони проходитимуть у стінах мерії постійно.

Про це повідомляють на сторінці Конотопської міської ради у мережі Facebook

Метою даного заходу є ознайомлення учнів та студентів нашого міста з роботою структурних підрозділів виконавчого комітету та діяльністю депутатського корпусу, подальше стажування у відділах, збагачення управлінським досвідом, що в майбутньому може суттєво вплинути на вибір професії.

Екскурсія стартувала з першого поверху адмінбудівлі, де дітям розповіли про роботу служби 1506 та на прикладі роботи громадської приймальні показали, у який спосіб містяни можуть звернутися до влади для вирішення тих чи інших питань. Про особливості роботи держслужбовців наявних підрозділів молодь дізнавалася з розповіді екскурсовода – начальника відділу молоді та спорту Ольга Качура-Редько. Двері кабінетів, які найбільше зацікавили учасників екскурсії, діти могли відкрити і безпосередньо поспілкуватися з начальниками відділів та отримати усю необхідну інформацію.

Завітали екскурсанти і до кабінету секретаря міської ради Тетяни Сизон. За круглим столом разом з посадовицею обговорили питання, що цікавлять сучасну молодь. Найбільш слушні думки та пропозиції пані Сизон занотувала для використання в подальшій роботі.

В малій залі засідань виконавчого комітету студенти переглянули відеоролик про механізми наповнення місцевого бюджету та дізналися про особливості фінансування галузей міста від фахівця фінансового управління Наталії Мовчан.

Найбільшу зацікавленість активістів викликала сесійна зала, де вони не тільки дізналися про порядок обрання та діяльність депутатського корпусу, а й спробували себе в ролі народних обранців. Умовні претенденти на посаду секретаря міської ради провели невеличку агіткампанію за свої кандидатури, після чого один з них шляхом голосування був обраний на посаду. Зацікавлені студенти обрали також заступників міського голови, а на завершення зробили фото на згадку в сесійній залі, за трибуною та в президії.

Продовженням даної екскурсії стане участь молодіжного активу в роботі місцевого самоврядування: студенти оберуть для себе відділи, в яких працюватимуть протягом дня, та разом з дорослими матимуть змогу спробувати себе в ролі управлінців.

Джерело Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: