Конотопські рятувальники й надалі виїжджатимуть в район за викликами мешканців

Суспільство | 15:26, 16.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом серед населення активно ширяться чутки з приводу того, що, у зв’язку з об’єднанням територіальних громад на Конотопщині, виїжджати на виклики з приводу виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій до мешканців окремих районів співробітники Конотопської рятувальної служби 101 більше не будуть.  Керівництво державної пожежно-рятувальної частини №12 м Конотоп таку інформацію спростовує.

Підтвердженням тому є Указ Президента України від 6 квітня 2011 року N 402, керуючись яким  12-та ДРПЧ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області  здійснювала і продовжуватиме здійснювати гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій по всій території міста Конотоп та Конотопського району, не залежно від форм власності.

У разі об’єднання територіальні громади повинні мати та утримувати свої протипожежні формування. Однак, якщо виникають надзвичайні ситуації, на їхню ліквідацію разом з такими формуваннями виїжджають і рятувальники Конотопської служби 101.

За даними служби, у цьому році на території Конотопського району виникло 42 пожежі, в яких загибли четверо людей. Силами 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцевими пожежними командами врятовано майна на суму 1090 тисяч гривень.

Крім того, за цей же період часу на Конотопщині сталася 71 надзвичайна подія, серед яких 11 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів та 1 випадок виробничого травматизму, 13 випадків дорожньо-транспортних пригод та 8 випадків обмороження людей при несприятливих погодних умовах. Також було зареєстровано 5 випадків опіків у побуті окропом при власній необачності, два випадки отруєння сурогатним алкоголем (без летальних наслідків), 1 випадок суїциду, 4 випадки ураження електрострумом, 7 фактів утоплення на водоймах тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: