Конотопські рятувальники розказували селянам, як правильно користуватись печами + ФОТО

Суспільство | 14:00, 25.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Служби порятунку «101» продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення Конотопського району стосовно необхідності суворого дотримання правил безпеки в зимовий період.

Зокрема, 22 лютого рятувальники спільно із соціальними працівниками та журналістами в рамках довготривалої акції «Увага опалювальний період!» нагадали про безпеку мешканцям села В’язове.

Спілкуючись із селянами, яких зустрічали на вулицях, фахівці ДСНС звертали увагу на дотримання вимог пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням. Насамперед, співробітники Служби «101» роз’ясняли, що вкрай необхідно слідкувати за справністю печей, своєчасно їх ремонтувати.

При користуванні пічним опаленням завжди перевіряти чи захищена підлога перед топковим отвором металевим листом.

Якщо ні, терміново усунути цей вкрай необхідний та важливий недолік.

Дітей Вязівського НВК, в свою чергу, рятувальники закликали не брати до рук сірники, адже це може спровокувати пожежу. Нагадали про номера виклику аварійних служб та акцентували увагу на небезпеку пов’язану з використанням мобільного телефону.

Крім того, не забувати і про правила поведінки на льоду. Для цього співробітники ДСНС підготували спеціальні навчальні листівки, які демонстрували приклади травматизму взимку на воді.

В магазинах же та поштових відділеннях мешканцям села вручали листівки та пам’ятки з основними вимогами правил пожежної безпеки та вказаними порушеннями в житлових будинках, які зазвичай призводять до виникнення пожежі: перевантаження електромережі, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем та несправність пічного опалення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: