Конотопські рятувальники нагадали рибалкам про тонку кригу, мешканцям – про те, як безпечно користуватись опалювальними приладами + фото

Суспільство | 17:00, 1.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під час зими зростає кількість пожеж, спричинених необережністю у використанні опалювальних приладів. Ще однієї не менш актуальною проблемою стає пересування людей по тонкій кризі, що часто призводить до нещасних випадків.

Тому рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу серед населення щодо правил безпеки життєдіяльності, аби запобігти можливим трагедіям.

Сьогодні, 1 лютого, як повідомляє начальник Конотопського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Олексій Василенко, у с. Підлипне працівники відділу здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу у житловому секторі села.

Рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті, зокрема при використанні опалювальних приладів. Потім побували на місцевих природних водоймах, де нагадали рибалкам, що виходити на кригу в даний момент заборонено!

Для кращого засвоєння наданої інформації всі громадяни отримали тематичні пам’ятки.

В зимовий період значно збільшується кількість пожеж, спричинених необережністю при використанні опалювальних приладів, також зростають трагічні випадки на водоймах.

Тому рятувальники застерігають громадян дотримуватися вимог пожежної безпеки та правил поводження на кризі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: